Bílá vrána Podpořte Pohodu

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Fundraising a PR specialista junior

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Fundraising a PR specialista junior

POHODA – společnost pro normální život lidí s postižením, o.p.s. hledá kolegu/kolegyni do týmu fundraisingu a PR na 0,5 úvazek.

POHODA zajišťuje sociální služby dospělým lidem s mentálním a kombinovaným postižením. V současnosti POHODA provozuje pět chráněných bytů, denní stacionář, terénní odlehčovací službu a osobní asistenci. Od roku 2011 se věnuje také sociálnímu podnikání. Provozuje kavárnu Bílá vrána, ve které trvale zaměstnává lidi s mentálním postižením. Ti se podílejí na všech činnostech podniku, včetně vyhledávané cateringové služby.

Náplň práce:

  • sledování grantového diáře, příprava grantů, kompletace žádosti, spolupráce se stávajícím fundraiserem (FR)
  • sledování konkurence pro PR a FR účely
  • konzultace vybraných příležitostí, příprava grantu, kompletace žádostí, účast v procesu od vybrání příležitosti až do podání žádosti
  • účast na schůzkách PR a FR
  • domlouvání schůzek pro FR
  • plnění facebookových profilů organizace a příspěvky na webové stránky organizace
  • spolupráce se stávajícím PR specialistou
  • podpora komunikace s novináři
  • komunikace s grafikem, tiskárnou aj. dodavateli
  • spolupráce s FR a PR, dodržování nastavené strategie, podpora a účast na organizaci akcí POHODY

Hlavní požadavky:

  • komunikativnost
  • uživatelská znalost PP, Excel, Word
  • ústní a písemní projev na vysoké úrovni
  • angličtina aktivně
  • vzdělání min SŠ
  • praxe v oboru vítána není podmínkou
  • chuť se učit novým věcem
  • zodpovědnost, samostatnost, sebereflexe
  • schopnost samostatné práce i v týmu
  • vztah k práci s lidmi s postižením
  • časová flexibilita

Vhodné pro absolventy i studenty!

Nabízíme:

  • práci v zavedené organizaci zaměřené na kvalitu služby a dobré pracovní prostředí
  • dostatečné zaškolení, další vzdělávání
  • prostor pro osobní rozvoj a kariérní růst
  • odbornou podporu/pravidelné supervize/konzultace
  • benefity (stravenky, vstupenky do divadla, fitness, 5 týdnů dovolené, slevu na produkty sociálního podniku, akce organizace aj.)

Rozsah práce:

Hlavní pracovní poměr (0,5/měsíc) na dobu určitou s možností prodloužení.

Mzda: 9 000 – 11 000,- Kč

Nástup od září 2017.

Lokalita: území hl. města Prahy

Jestli-že Vás naše nabídka oslovila, pošlete svůj životopis a motivační dopis

do 15. 7. 2017 na emailovou adresu  info@pohoda-help.cz.

Show
Nakupujete na internetu? Podpořte nás. Děkujeme!
JAK TO FUNGUJE?