Bílá vrána     Podpořte Pohodu

POHODA bude hrát celosvětový turnaj GGWC


POHODA bude hrát unikátní fotbalový turnaj na podporu globálních cílů OSN. Ten inspiruje a angažuje ženy z celého světa – Global Goals World Cup a tým #jsemvpohodě bude hrát 29.května na Václavském náměstí.

Vybrali jsme 10. globální cíl – Méně nerovností, za který už od roku 1998 bojujeme.
Přijďte nám fandit! Důležitý bod je i za fanoušky!

Global Goals World Cup (GGWCup) je hra, která mění svět. Ve fotbalovém turnaji se v Praze utká více než 24 týmů žen s jediným cílem, hrát pro lepší svět. Tým #jsemvpohodě, do kterého jsme nominovali dámy z Pohody a kavárny Bílá vrána, nebude chybět.

Global Goals World Cup není jen obyčejný turnaj. V „malém fotbalu”, ve kterém se utká 5 na 5 žen, je totiž potřeba vložit víc než jen sportovního ducha. A nejde jen o skóre. Panel rozhodčích pod vedením kreativního producenta a umělce Yemi A.D. po každé hře rozdělí mezi dva týmy celkem čtyři body. 

Náš tým vám brzy představíme! A protože rovnáme vztahy k lidem s postižením, nominovali se nám zájemci i z našich služeb, tak uvidíme na prvním tréninku, kdo oblékne dres 

Ambasadorem této akce je dánský herec Nikolaj Coster-Waldau, známý ze seriálu Hra o trůny. A když budeme mít štěstí, třeba bude pískat i náš zápas. #jsemvpohodě