Bílá vrána     Podpořte Pohodu

Hledáme dobrovolníky!


Pro naše klienty hledáme několik dobrovolníků. Chcete se zapojit a smysluplně pomáhat podle svých možností a času? Přihlaste se na dobrovolnictvi@pohoda-help.cz a my vám se vším pomůžeme!

Tady je výběr aktuálních volných možností:

  • Jeden dobrovolník pro dvě sestry. Potřebují pomoc při vaření oběda, společné posezení u jídla a doprovod na volnočasové aktivity. V jarním a letním období jsou to procházky, v zimním čase spíše popovídání. Jednalo by se o dva víkendy v měsíci (sobota a neděle). Lokalita je Zbraslav. 
  • Hledáme fyzicky zdatného a duševně odolného dobrovolníka, na trávení volného času s panem Ondřejem. Pan Ondřej nekomunikuje, rád se dívá na televizi, kreslí, prohlíží si časopisy (má rád opakování té samé činnosti), taky procházky (bydlí ve 4. patře – potřebuje pomoc). Procházky mohou být, ale nemusí. Dni nejsou stanovené (jak by to vyhovovalo oběma stranám), časový horizont jsou 4 hodiny v kuse (odpoledne nebo večer).
  • Dobrovolník na trávení volného času s panem Láďou. Na sledování televize, procházky, krátké výlety po Praze. Pan Láďa je na vozíku a potřebuje polohovat. Čas dle společné domluvy.
  • Dobrovolník, který by trávil čas s paní Hankou a pomáhal by jí ve zdokonalování při čtení a psaní a který by s ní trávil volný čas – jedno odpoledne týdně.
  • Hledáme dobrovolníka na dlouhodobou spolupráci s paní Monikou. Paní Monika má ráda procházky, návštěvu svých oblíbených obchodů,má ráda jídlo a vození se po eskalátorech. Dobrovolník by měl být flexibilní.  

Zaujal Vás některý z našich klientů? Ozvěte se! Pomozte nám pomáhat!