Bílá vrána     Podpořte Pohodu

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici asistent v chráněném bydlení

Náplň práce:

  • zajištění chodu chráněného bydlení během služby
  • podpora uživatelů služby ve formě individuální i skupinové při zvládání běžných úkonů v domácnosti
  • spolupráce s kolegy z týmu i dalších služeb organizace
  • spolupráce s opatrovníky a blízkými lidmi uživatelů služby
  • práce s dokumentací služby a jejích uživatelů
  • individuální práce s klíčovým klientem (vedení individuálního plánování a participace při naplňování jeho cílů)
  • zaznamenávání zpráv do systému e-Quip
  • účast na týmových poradách, supervizích, metodických setkáních
  • plnění úkolů zadaných nadřízeným

Hlavní požadavky:

  • ukončené vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., v platném znění (min. SŠ vzdělání v oblasti sociální práce, sociální nebo speciální pedagogiky, příp. kurz pracovníka v sociálních službách min. 150h.)
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • uživatelskou znalost práce na PC – zejména offices, internet – google accounts
  • odolnost vůči stresu a psychické zátěži
  • kreativita v hledání řešení a možností
  • bezúhonnost

Výhoda: praxe s cílovou skupinou, aktivní řidič (řidičský průkaz skupiny B)

Nabízíme:

  • práci v zavedené organizaci zaměřené na dobrou služby uživateli a přátelské pracovní prostředí
  • dostatečné zaškolení, další odborné vzdělávání
  • odbornou podporu/pravidelné supervize/konzultace
  • po zapracování možné příležitostné administrativní práce z domova
  • benefity (příspěvek na stravování, vstupenky do divadla, fitness, 1 týden dodatkové dovolené, slevu na produkty sociálního podniku, akce organizace, teambuildingy aj.)
  • příležitost ke kariernímu růstu i pro pracovníky v přímé práci

Rozsah práce:

Hlavní pracovní poměr (0,5 – 1,0) na dobu určitou s možností prodloužení.

Mzda: od 19 600,- (hrubého, při plném úvazku) + příplatky za noční služby. Možnost navýšení osobního ohodnocení a odměn.

Nástup možný dle dohody.

Lokalita: území hl. města Prahy

Jestli-že Vás naše nabídka oslovila, pošlete svůj životopis a motivační dopis do 1. 10. 2017 na emailovou adresu  info@pohoda-help.cz.