Bílá vrána     Podpořte Pohodu

POHODA hledá nového kolegu/yni na pozici hospodář/ka


POHODA – společnost pro normální život lidí s postižením, o.p.s. hledá

HOSPODÁŘE/HOSPODÁŘKU

Pracoviště: zázemí POHODY, Roškotova 1737/6, Praha 4,140 00

Typ pracovního poměru: pracovní smlouva

Délka pracovního poměru: doba určitá (poté doba neurčitá)

Plat: 18 000 – 22 000,-/měs (možnost dalšího ohodnocení)

Nástup možný ihned.

Co vás čeká:

Vedení hlavní pokladny, příprava podkladů pro hlavního ekonoma, správa bankovních účtů POHODY, správa majetku dle interních předpisů – nákup a evidence majetku, hospodaření, komunikace s poskytovateli služeb, zajištění materiálně technického zabezpečení – objednávky materiálu, administrativní práce – korespondence, administrativní podpora kolegů, zápisy z porad vedení organizace.

Jaké vlastnosti, znalosti a dovednosti byste měli mít:

Spolehlivost, preciznost, zodpovědný přístup, schopnost dotahovat věci do konce, znalost programů Word a Excel, dobré komunikační a organizační vlastnosti, schopnost samostatné organizace práce, týmového ducha.

Výhodou je:

Řidičský průkaz typu B – aktivní řidič, zkušenosti z obdobné pozice, znalost programu e-QUIP (podobného užívaného v sociálních službách).

Co vám můžeme nabídnout:

Sleva 15% z nákupu produktů naší kavárny Bílá vrána, prostor pro osobní i profesní růst – možnost dalšího vzdělávání, 1x za 4 – 6 týdnů týmová supervize, 2x ročně možnost individuální supervize, účast na hrazených týmových akcích POHODY – teambuilding, 4+1 týden dovolené, možnost využití služebního vozu k soukromým účelům, zdarma nebo zlevněné vstupenky do divadla, přístup do knihovny organizace, stravenky, pružná pracovní doba, služební telefon.

Jestliže Vás naše nabídka oslovila, pošlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis nejpozději do 15. 3. 2017 na adresu info@pohoda-help.cz.

POHODA je obecně prospěšnou společností, která byla založena v roce 1998 a poskytuje na území Hlavního města Prahy a v jejím nejbližším okolí sociální služby dospělým lidem s mentálním a kombinovaným postižením. Poskytuje tyto služby: chráněné bydlení, osobní asistenci, terénní odlehčovací službu a denní stacionář. Jejím posláním je umožňovat dospělým lidem s mentálním postižením v maximální možné míře prožívat dospělost a přijímat odpovědnost za svá rozhodnutí. POHODA navíc provozuje sociální podnik – Kavárna Bílá vrána. V jejím týmu pracují lidé s mentálním znevýhodněním. Ti se podílejí i na realizaci cateringových zakázek. POHODA prostřednictvím akreditovaných kurzů, stáží, konzultací a kurzů na klíč také vzdělává pracovníky v sociálních službách, sociální pracovníky, manažery i veřejnost.