Bílá vrána     Podpořte Pohodu

POHODA hledá PR a marketingového experta/ku na zkrácený pracovní úvazek pro projekt Rozvoj organizace POHODA


POHODA – společnost pro normální život lidí s postižením, o.p.s. hledá PR a marketingového experta/ku na zkrácený pracovní úvazek pro projekt Rozvoj organizace POHODA na dobu určitou.

Vhodné pro rodiče na MD!

 

Pohoda – společnost pro normální život lidí s postižením, o.p.s. uspěla se svou žádostí u Evropského sociálního fondu v Operačním programu Zaměstnanost a získala tak finanční podporu pro dvouletý projekt „Rozvoj organizace POHODA“. Nezisková organizace POHODA poskytuje své sociální služby lidem s mentálním postižením po celé Praze, primárně však na Praze 1 (Kavárna Bílá vrána), Praze 2 (chráněné bydlení) a Praze 4 (chráněné bydlení, denní stacionář a osobní asistence).

 

Projekt řeší komplexní profesionalizaci provozu a řízení organizace POHODA, která se zaměřuje na poskytování služeb lidem s mentálním postižením a sociální podnikání. Profesionalizace bude zajištěna externími experty, s jejichž pomocí dojde k zavedení nových nástrojů a postupů v oblastech strategie, fundraisingu, lidských zdrojů, marketingu a kvality služeb. Nyní hledáme experta právě pro oblast PR a marketingu.

Realizace 05/2017 – 12/2017

Pracovní náplní bude především:

  • Expert vytvoří dokument Marketingová strategie (definice CS, marketingový mix produktů, marketingové priority, doporučení marketingových nástrojů, okruhy relevantních medií pro prezentaci a pravidla publikování PR zpráv) ve spolupráci s interním PR specialistou
  • Zajistí vizuální identitu, která zahrnuje revizi webu a log programů a určený design pro letáky a propagační předměty.
  • Expert problematiku odborně představí 8 zaměstnancům na dvoudenním školení a dohlédne na aplikování

 

Výstupem bude marketingová strategie, doplněná vizuální identita o pravidla užití, identita programů, proškolení zaměstnanci.

 

POŽADUJEME OD VÁS:

  • praxi v oboru PR a marketing
  • praxe v komerčním i neziskovém sektoru výhodou

 

NABÍZÍME VÁM:

  • zkrácený pracovní úvazek 0,2 v zavedené organizaci s dlouholetou zkušeností
  • práce z domova, pouze se schůzkami v sídle organizace
  • práce na DPP
  • realizace 05/2017 – 12/2017

 

Jestli-že Vás naše nabídka oslovila, pošlete motivační dopis s životopisem do 27. dubna (včetně) na emailovou adresu pr@pohoda-help.cz.

Pro více informací o podmínkách prosím volejte 777 913 484. Oslovovat budeme pouze uchazeče, kteří splňují naše požadavky k inzerované pozici.