Bílá vrána     Podpořte Pohodu

POHODA již tento čtvrtek na veletrhu sociálních služeb HelpFair


Již tento čtvrtek 8. června od 12:00 na Střeleckém ostrově najdete pohodový stánek na veletrhu sociálních služeb hlavního města Prahy “HelpFair“. Na akci se představí téměř 100 neziskových organizací a tak ani POHODA nemůže chybět. Na našem stánku najdete kompletní sortiment z naší terapeutické Dílničky – tedy ručně vyráběná glycerinová mýdla, soli do koupele, šumivky a nově i sprchové gely a spoustu dalšího.

Patrony projektu jsou sportovec Martin Zach a Šárka Táborská, předsedkyně výboru pro sociální a bytovou politiku, bezdomovectví a protidrogovou problematiku MČ Praha 1. Ta je i iniciátorkou celé akce.

Celou akcí provede a zároveň i vystoupí hudební duo Těžkej Pokondr. Návštěvníkům v průběhu odpoledne zazpívají Petra Janů, Ondřej Ruml a dětský sbor Kampata.

Na děti i dospělé čeká řada různých aktivit, soutěží a sportovních disciplín. Nebudou chybět dva skákací hrady, překážková dráha, skákání v pytli, kolečkování, kroket nebo nafukovací stěna. Všichni si také mohou vyzkoušet slepeckou trať. Pro děti bude připravená výtvarná dílnička a malování na obličej a na závěr se kdokoliv může nechat vyfotit ve fotostánku s různými rekvizitami.

Přijďte se podívat!

2431256_772417_HelpfairA4