Bílá vrána     Podpořte Pohodu

POHODA na Jarmarku u Ludmily již tento čtvrtek


Už tento čtvrtek 14. září nás najdete na tradičním Jarmarku u Ludmily. Kromě našeho stánku s krásnými výrobky do koupele členů našeho denního stacionáře, uvidíte a uslyšíte Beatles revival, blešák Dobrobleší, celodenní trhy, středověkou hudbu, flašinet, irské tance, žesťový orchestr i Jimmy Bozeman band, dech beroucí parkour a pro děti soutěže o krásné ceny. Přijďte se podívat na náměstí Míru….budeme tam celý den a s námi i výborné kafíčko z naší kavárny Bílá vrána!

Tuto akci připravuje Diakonie ČCE – Středisko křesťanské pomoci v Praze.

Chce představit a přiblížit široké veřejnosti činnost jejích sociálních služeb a dalších neziskových organizací působících v sociální oblasti a upozornit tak na skutečnost, že mezi námi žijí lidé s různým postižením, či sociálním znevýhodněním.

I letos se můžete těšit na prodejní jarmark výrobků klientů chráněných dílen z různých částí republiky. Zjistíte, jak se cítí člověk trpící depresí a dozvíte se více o naší službě Následné péče Dobroduš, která pomáhá lidem s duševním onemocněním. Nebo si ve stánku SOS centra zakoupíte drobnost na památku. Dozvíte se přitom něco o jeho fungování a službách, které poskytuje lidem v krizových životních situacích.

Celý program najdete tady.