Bílá vrána     Podpořte Pohodu

Volná místa v chráněném bydlení a denním stacionáři pro nové uživatele!


Nabízíme volná místa v našich službách denní stacionář a chráněné bydlení pro nové uživatele.

Denní stacionář:

V denním stacionáři POHODA se uvolnila místa pro nové uživatele. Služba je zaměřená na dospělé lidi s lehkým až středně těžkým mentálním postižením ve věku 19 až 80 let.  Rádi mezi sebou přivítáme nového zájemce o naší službu, který se chce aktivně podílet na smysluplném využití svého času. Můžete se k nám přijít nezávazně podívat a sami se rozhodnout, zda by se Vám u nás líbilo a chtěli byste si podat žádost, nebo ne. Kontaktujte sociální pracovnici na tel. 777 913 493 nebo emailu socialni.pracovnice@pohoda-help.cz.

 

Chráněné bydlení:

V Chráněném bydlení POHODA aktuálně nabízíme jedno volné místo pro ženu v jednolůžkovém pokoji. Služba je určena dospělým lidem s lehkým až středně těžkým mentálním postižením ve věku od 19 do 64 let.

Jedná se o společné bydlení několika lidí s mentálním postižením za podpory asistenta. Klientům služba umožňuje samostatné bydlení a život, který se co nejvíce podobá životu jejich vrstevníků.  Zájemkyně si mohou nejprve vyzkoušet krátkodobý pobyt, a to až na dobu 1 měsíce. Kontaktujte sociální pracovnici na tel. 777 913 493 nebo emailu socialni.pracovnice@pohoda-help.cz.