Beach Help Cup je prestižní turnaj v plážovém volejbale, na kterém se každoročně utkávají špičkové týmy a bojují o peníze pro organizace, které poskytují sociální služby v Praze a okolí. Letos to byl už šestý ročník, který se odehrával na kurtech Beach Braník v sobotu 5. září. A Pohoda se už podruhé účastnila.

Naši organizaci si hned po registraci vybralo duo Káťa a Miloš, kteří nás reprezentovali v Beach Help Cupu. Oba dobře znají atmosféru tohoto turnaje a my jim moc děkujeme, za bojovnost ve všech turnajích. Jste skvělí.

Káťa a Miloš nás reprezentovali v Beach Help Cupu

Současně probíhal i turnaj Antuka Helo Cup, kde si POHODU vybrala skvělá parta, která si říká Neumíme to, aby nebylo hned jasné, že díky tomu, co si o Pohodě zjistili, chtěli vyhrát. A tak se i stalo! Moc děkujeme. Výhru z Antuka Help Cupu použijeme na platy našich kolegů v kavárně Bílá vrána, která pomáhala po celou dobu turnajů se servisem občerstvení a všichni si tak užili celodenní skvělou akci.

A toto jsou Neumíme to, kteří vybojovali vítězství a peníze pro naši Bílou vránu. Děkujeme!

Terka, Týna a Zdenička pomáhaly po celu dobu turnaje s jídlem, které nosili hráči a atmosféru si moc užily. Děkujeme Jindřišce, která má na starosti cateringy od Bílé vrány, že po celou dobu holkám pomáhala.

Jindřiška s Terkou stále usměvavé.
Categories: aktuality