Asistence (ne)jen v sociálních službách

 

Asistenti Pohody přinášejí pohodu nejen do životů lidí s postižením – při osobní asistenci, ale také do životů jejich blízkých, prostřednictvím terénní odlehčovací služby.  

Organizace Pohoda poskytuje služby Asistence dospělým lidem s mentálním a kombinovaným postižením, kteří žijí v přirozeném domácím prostředí.  

Cílem osobní asistence je osvojení si základních dovedností klientů při péči o vlastní osobu a pomoc při zajištění chodu domácnosti. Díky tomu mohou zůstávat ve svém přirozeném prostředí co nejdéle.


Chtěli byste nás podpořit jinak?

Transparentní účet číslo 2401496659/2010 – Dary na obecné použití pro sociální služby poskytované organizací POHODA. Za zaslané dary obdržíte potvrzení o daru, díky kterému si můžete snížit základ daně ve svém daňovém přiznání. Kontaktní osoba: Lucie Mervardová

Hlavní účet číslo 2901095579/2010 – Dary na podporu konkrétních uživatelů služeb POHODA. Za zaslané dary obdržíte potvrzení o daru, díky kterému si můžete snížit základ daně ve svém daňovém přiznání. Kontaktní osoba: Lucie Mervardová

Nebo podpořte kavárnu Bílá vrána a zaměstnávání lidí s postižením.

Dobrovolnictví

  • Pomoc při různých akcí (cateringových, společenských nebo prodej na trzích)
  • Individuální podpora klientů ve volném čase (divadlo, kino, výstavy, procházky)
  • Vaše know-how pro naše potřeby (organizování, grafika, fotografování)

Kontaktní osoba: Sandra Zoulová

Nakupujte přes Givt

Nakupujete online? Zkuste to s pomocí platformy Givt.cz. Vy si uděláte radost nákupem, nezaplatíte nic navíc a zároveň podpoříte nás. Pro větší usnadnění si navíc můžete do prohlížeče nainstalovat tohoto Pomocníka a automaticky tak podporovat POHODU při svých nákupech.

Zapojte se do projektu Sbírej toner

Ekologicko-charitativní projekt vyřeší odstranění vašeho prázdného obalu od toneru a zároveň podpoří nás. Více informací najdete zde.

A co dál?