Podpořme lidi s mentálním postižením, aby mohli všední radosti prožívat podobně jako my.

POHODA, z.ú. už více než 20 let pomáhá dospělým lidem s mentálním postižením. Naše sociální služby jsou alternativou k velkým ústavním zařízením, která donedávna byla jediným řešením jejich života mimo rodinu. Výzva v plném znění:
https://www.darujme.cz/projekt/1200886

Děkujeme za pomoc 🙂

A pozor, pozor! Jedinečná příležitost pro letošní rok! Pokud letos při přiznávání daní vaše peněženka krvácela více, než by se vám líbilo, určitě už zvažujete, jak na těch proklatých daních příští rok trochu ušetřit.

Jestli se ještě necítíte na to, aby se vám po obýváku batolilo děťátko v roztomilých dupačkách s nápisem “Tátova sleva na dani“ a při představě, že byste si nechali kvůli odpisům v rámci darování krve pustit žilou, se vám dělá poněkud mdlo, máme tu pro vás méně drastickou metodu.

Pakliže v roce 2021 darujete peníze na dobrou věc, můžete si příští jaro odečíst z daní částku až do výše 30 % vašeho základu daně. A to už se vyplatí, protože až do teď to bylo maximálně 15 %. Super na tom je, že to platí jak pro živnostníky, tak pro zaměstnance.

Takže abychom to shrnuli – ušetříte na daních, a navíc ještě přispějete na dobrou věc, čímž si rapidně vylepšíte karmu a snížíte tak riziko, že se v příštím životě narodíte třeba jako skunk, nebo jiné neoblíbené zvířátko. A my budeme moc rádi, když podpoříte právě nás. Potvrzení o daru vystavujeme na začátku roku (do 15. 1. 2021) a není třeba o něj žádat.