Jste student VŠ, VOŠ, SŠ nebo SOŠ především se sociálním, sociálně-právním či ergoterapeutickým zaměřením? Chcete získat zkušenosti v sociálních službách pracující s mentálně postiženými lidmi? Sháníte krátkodobou či dlouhodobou stáž? Hledáte organizaci, která Vás přijme na praxi i bez dřívějších zkušeností? Pak nás neváhejte kontaktovat. Důležitý je pro nás Váš zájem a chuť naučit se pracovat s mentálně postiženými lidmi.

Během stáže se seznámíte s organizací POHODA a jejími sociálními službami, seznámíte se s provozem vybrané sociální služby, nahlédnete na přímou práci s uživateli služby, na práci s informačním systémem pro sociální služby, zkusíte si přímou práci s klienty, můžete se zapojit do kurzů ve stacionáři aj. Studenty oboru Ergoterapie navíc seznámíme s využitím ergoterapeutických postupů při práci, využitím kognitivních testů a testů kvality života, budou podporovat klienty v běžných činnostech aj. Po ukončení stáže od nás obdržíte osvědčení o absolvování stáže.

Stáže studentům jsou poskytovány ve dvou sociálních službách – Chráněné bydlení a Denní stacionář. Studenti si mohou vybrat, zda stáž absolvují v jedné nebo v obou sociálních službách.  V Chráněném bydlení je stáž možná ve všední dny v době od cca 15 hodin, v pátek od 9 hodin a o víkendech během celého dne. V Denním stacionáři je stáž možná ve všední dny v době od 8:30 – cca 16:00 hodin.

Při organizaci stáže dbáme na to, aby stáž byla pro studenta přínosná, snažíme se studentům vycházet vstříc s ohledem na jejich časové možnosti, očekávání i předepsané aktivity v rámci výkonu stáže od školy. V případě oboustranné spokojenosti se nebráníme další spolupráci.Kurzy

Aktuálně nejsou vypsány žádné termíny.
V případě zájmu lze vypsat kurz z naší celkové nabídky. Rádi Vám připravíme i kurz na klíč či zorganizujeme odborné stáže.

Pro více informací nás kontaktujte na kancelar@pohoda-help.cz