Na náměstí Brumlovka jsme společně oslavili 25 let POHODY. Moc děkujeme všem, kteří tam byli s námi, udělali jste nám obrovskou radost, bez vás by to nebylo ono. Zvláštní poděkování patří Magistrátu Hlavního města Prahy za finanční podporu, bez které by se akce nemohla uskutečnit. Díky vám jsme mohli představit veřejnosti naši práci a zase trochu napomoct bourání společenských předsudků vůči lidem s postižením, za což jsme moc rádi.
Aktuality
Iniciativa „Média bez bariér“ varuje před dopady změn financování veřejnoprávních médií – a POHODA je u toho
Více než 50 organizací pomáhajících lidem se zdravotním postižením, rodinám dětí se znevýhodněním a poskytovatelé sociálních služeb, se postavilo na obranu veřejnoprávních médií. Spojily své síly v nové iniciativě „Média bez bariér“ a společně vyjadřují Číst dál…








