Pokud k nám pojedete MHD, nastupte na stanici metra Budějovická na autobusy č. 124 a č. 134, zastávka je u polikliniky Budějovická (směr Braník).

Z autobusu č. 124 vystupte na zastávce Zelený pruh. Jedná se o konečnou zastávku. Vystupte a jděte po směru stojícího autobusu ulicí U Družstva Práce. Dojdete k velkému parkovišti. Přejdete ho úhlopříčně k pravému vzdálenějšímu rohu. Po levé ruce budete mít velký panelový dům, vpravo žlutou budovu Ježkovy konzervatoře. Mezi budovami sejdete po úzkém, mírně svažujícím se chodníčku. Panelový dům máte stále po levé ruce, až dojdete ke garážím v přízemí domu. Vchod do POHODY je mezi nimi a je označen logem organizace. Naproti vchodu je oplocené parkoviště. POHODA je od autobusové zastávky vzdálená cca 350 m.

Z autobusu č. 134 vystupte na zastávce Na Planině. Pokračujte po směru autobusu až k zastávce Zelený pruh a jděte stejnou cestou, jakou popisujeme výše. Autobusem 134 se na Zelený pruh dostanete i z Podolí. Na zastávce Dvorce nastupte do autobusu č. 134 a jeďte až na zastávku Zelený pruh. Přejdete hlavní silnici opět k zastávce autobusu 124 a následujete stejné instrukce.