Poslechněte si náš nový podcast Vrána k vráně na podporu kavárny Bílá vrána. Každých 14 dní si do kavárny zveme zajímavé hosty (pokud to tedy situace dovolí) a probíráme všechno možné, od lásek Boženy Němcové přes těžkosti, s nimž se potýkají lidé s postižením, až po tajemná zákoutí staré Prahy. Tak pokud máte zrovna dlouhou chvíli při cestě do práce, tak se zaposlouchejte do našho podcastu. Protože:

Když si sedne vrána k vráně
Pohovoří spolu fundovaně
A vznikne z toho pohodový podcast
Který rozhodně neměli byste propást 🙂

První díl našeho podcastu Vrána k vráně, v němž jsme se společně s Mediky PRO Očkování věnovali aktuálnímu tématu vakcinace.

Vrána k vráně: A jak je to vlastně s tím očkováním?

V prvním díle jsme mluvili s Mediky PRO Očkování a v druhém díle byla řeč o medicích pro Boženu, neboť právě studium medicíny měli společné všichni milenci Boženy Němcové. O pikantnostech ze života slavné spisovatelky jsme si povídali s Martinou Bittnerovou.

Vrána k Vráně: Božena a její muži

Ve třetím díle jsme se naladili na trochu vážnější notu a s Erikem Čiperou jsme mluvili o každodenních těžkostech, se kterými se musí potýkat lidé s postižením.

Vrána k vráně: Zařaď pětku

Staropražské hampejzy, zakouřené hospody, kde čeští spisovatelé kromě piva nasávali i inspiraci pro svá díla, a neřesti slavných mužů. Právě tato témata jsme probírali ve čtvrtém díle s Radimem Kopáčem, autorem několika knih o temných zákoutích staré Prahy. O zábavu a pikantní historky v tomto díle rozhodně nebyla nouze!