Když se vám rozbijí brýle, bohužel nestačí jen zamávat kouzelnou hůlkou a pronést Oculus Reparo. Zaklínadla z Harryho Pottera v našem světě zkrátka nefungují. A tak nezbývá, než sáhnout do vlastní kapsy, a nechat si brýle opravit tradiční cestou. Jenže co když do té kapsy máte hlouběji než jiní?

Jako tady pan Pavel. Pan Pavel žije v našem chráněném bydlení a pracuje v úklidové firmě. Jak známo, úklid nepatří zrovna k odvětvím, kde by si člověk do roka vydělal na Bentley, a pan Pavel tak žije v podstatě od výplaty k výplatě. Jeho už tak nezáviděníhodná situace se nedávno ještě zhoršila, když se mu po menším nedorozumění s přítelkyní rozbily brýle, a jeho svět se náhle zahalil do mlhy.

Peníze na drahou opravu nebyly, a ke slovu tak musela přijít stará dobrá izolepa, což nebylo úplně ideální. Pan Pavel naštěstí nemusel s izolepovým „tuningem“ žít navěky. Kouzelníci možná neexistují, ale dobří lidé ano, a tak se nám podařilo domluvit se s Oční optikou Horní Počernice, kde panu Pavlovi jeho brýle opravili na účet podniku. Tedy zdarma, gratis a bezplatně️!

Pan Pavel už zase vidí svět v ostrých konturách, a je za to moc rád. A my bychom tímto za něj i za celou Pohodu chtěli moc, moc poděkovat Oční optice Horní Počernice, která nezištně pomohla navrátit zrak člověku s postižením, a může si tak v modrém životě vybarvit okénka dobrých skutků nejméně na rok dopředu. Jste báječní!

#optikahp#brylezpocernic#dobrýskutek#děkujeme

Categories: Aktuality