Podpořit za stovku dobrou věc je super pocit. To takhle pošlete stovku na charitu a hned víte, že si dneska klidně můžete dovolit třeba nenakrmit křečka, nevyčistit si zuby či další drobné hříchy, protože díky tomu dobrodaru vaše karma zase tak moc neutrpí. Ale víte co je ještě lepší? Když za tu samou stovku podpoříte hned dvě dobré věci!

A přesně to se vám teď může podařit. Pokud pošlete nějaký ten groš na náš projekt v soutěži „ČSOB pomáhá regionům“, podpoříte tím nejen lidi s postižením pracující v naší kavárně Bílá vrána, ale i seniory, matky samoživitelky a další ohrožené skupiny, které mají pěkně daleko k tomu, aby mohly jako strýček Skrblík plavat v penězích. Právě jim totiž za každou darovanou stokorunu uvaříme a dovezeme výborný oběd.

Nechceme znít úplně jako Horst Fuchs (přispějete-li na jednu dobrou věc, dostanete k tomu druhou, stejně dobrou, úplně zdarma!), ale musíte uznat, že podpořit jedním darem lidi s postižením i lidi ve finanční nouzi se fakt vyplatí.

A jako bonus nám tím uděláte obrovskou radost. Tak přispívejte, přičemž samozřejmě pokud možno i krmte křečky a čistěte si zuby, a pomozte nám v soutěži zvítězit, ať těch dobrot můžeme uvařit a rozdat co nejvíc. Děkujeme! Přispívat můžete přes QR kód na obrázku nebo tady: https://csobpomaharegionum.csob.cz/…/1266-obedy-pro…

Categories: Aktuality