Přichází čas léta, čas cestování! A protože to vypadá, že ten holomek Covidů konečně ztrácí dech (ťuk, ťuk, ťuk na dřevo) a čím dál tím víc států se na semaforu přístupnosti halí do přívětivějších žlutých a zelených barev, je na čase popřemýšlet, jak se oháknete na tolik očekávanou dovču. No a my bychom pro vás měli jeden tip: naše Pohoďácká trička!

Ať už razíte do Austrálie vyzkoušet, jaké to je žít hlavou dolů, nebo zůstáváte v Čechách a v duchu loňské kampaně Českých drah razíte heslo „Nežli na Kanáry jet, vydám se do Mrchojed,“ naše tričko vám bude skvělým parťákem. Nejenže na něm skoro není vidět špína a báječně zeštíhluje, ale dáte jím za každé situace najevo, že jste v pohodě.

A to se vám může vyplatit třeba i při následujících aktivitách:

Až budete při slaňování z 80metrové hladké skály bezmocně viset v sedáku hlavou dolů a instruktor na vás zavolá, jestli jste v pohodě, nemusíte se zbytečně vyčerpávat mluvením. Stačí významně poklepat na nápis na tričku a je to!

Pojedete-li do Afriky zachraňovat lvy, hrochy, žraloky či jiná lehce krvelačná zvířátka, dejte jim svým tričkem najevo, že jste v pohodě, že jste jim jen přijeli pomoc a že si rozhodně nepřejete a nezasloužíte být snědeni.

Až se budete s mačetou v ruce prosekávat hlubokou džunglí, kde se na jednom metru čtverečním nachází přibližně 50 věcí, které by vás mohly zabít, včetně komárů a hladového pantera Baghíry, dáte svým tričkem najevo, že vás přírodní nástrahy rozhodně nezlomí!

Navíc budeme moc rádi, pokud nám na adresu pr@pohoda-help.cz pošlete fotky z vašich cest, protože jsme zvědaví, kam až se naše trička dostanou. A je jedno, jestli v nich podniknete vandr do Drahanské vrchoviny nebo cestu kolem světa za 80 dní. Hlavně když si to užijete! Objednávat můžete na našem e-shopu: https://www.jsemvpohode.cz/tricka/

#jsemvpohode

Categories: Aktuality