Ve čtvrtek 9.6.2022 se v pražské Dejvické klubovně od 19:30 koná benefiční koncert kapel SCHRÖDINGEROVA KOČKA, TENGRI a CRAYFISH. Výtěžek akce půjde na podporu organizace Pohoda, z.ú., která pomáhá lidem s mentálním postižením. Na příjemné zahrádce, která se nachází u vstupu do klubu bude informační stánek organizace Pohoda, kde bude možné získat vice informací, popřípadě se dozvědět o možnosti pomoci jako dobrovolník.

Co se týče hudební stránky akce, můžete se těšit například na one man hudebně vizuální project Crayfish, kde pomocí baskytary, drum machinu, různých samplů a šumu z noise generátoru Crayfish vtahuje posluchače do abstraktních melodií. Svá vystoupení většinou doplňuje promítáním s vlastními animacemi a autentickými sestřihy záběrů natočených na 8mm film.

Dále se představí kapela Tengri, hrající alternativní postrock, okořeněný houslemi. 2.6. jim na labelu MetalGate vychází nové LP s názvem Kontinuum, ze kterého budou určitě hrát. Jemné melodické pasáže, které někdy lehce gradují a jindy se změní ve stěnu zvuku.

A třetí kapelu, kterou chceme představit je kapela Schrödingerova kočka, hrající v netradiční sestavě bicí, baskytara a saxofon. Ojediněle uslyšíte i zpěv. Hrají alternativní rock, možná s nádechem punku i jazzu, minimalistické pasáže střídají pasáže hravé a jejich živá vystoupení jsou nasáknuté parádní atmosférou.

Vstupné 150 Kč.

Categories: Aktuality